Kvalitní zubní chirurgie

Zubní chirurgie v Praze Clinicplus je skvělá v tom, že se k ní dostanete opravdu pohodlně a bezpečně. Můžete tam jet jak autem, tak i taxíkem, který vás doveze až na místo. Já sama jsem zubní chirurgii v Praze již dvakrát využila. Měla jsem velké problémy s moudráky. Šíleně mě bolely, když se mi prořezávaly. Nakonec to dopadlo tak, že se mi ani neprořezaly ven, jen děsně tlačily na dásně a já měla oteklou pusu z obou stran. Byla jsem u nás ve městě dvakrát na rentgenu u zubaře, kde mi řekli, že moje moudráky jsou docela slabé a nemají prý nejspíš sílu se prodrat ven. Byla jsem z toho v šoku.

Poraďte se se zubařem, jak na péči o chrup.

Toto se stalo zrovna mě, která má panickou hrůzu ze zubařů a bolesti. Myslím, že horší problém se zuby mě nemohlo potkat. A víte proč? Protože tento problém jsem měla ihned u dvou moudráků a ještě se pak strachuji, jak to bude ještě s mými dalšími dvěma moudráky, které se ještě nezačaly tlačit ven. Takže co teď? Bylo mi doporučeno dásně naříznout a pomoci tak zubům, aby se lehce dostaly ven. Málem jsem omdlela, když jsem to slyšela. Proříznout dásně! Chápete to? Já se šíleně bála a říkala jsem si, že tu bolest asi vydržím a budu doufat, že moudráky se nakonec umoudří a proklubou se. I když bolestivě, ale aspoň bych se vyhnula proříznutí dásně. Musím říct, že jsem v bolesti vydržela jen dva dny. Pak jsem startovala auto směr zubní chirurgie v Praze, kam jsem předtím zavolala, že mám velký problém a šílené bolesti. Byla jsem velmi ráda, že mi tam vyšli vstříc a mohla jsem jít ihned na řadu. Sice jsem se bála, ale paní zubařka mě uklidnila.

Nebojte se návštěv zubaře

Gelem mi znecitlivěla dásně a po pěti minutách mi tam píchla tři injekce, které jsem díky gelu vůbec necítila. Pak dásně jemně rozřízla a vyčistila mi místo. Musím říct, že všechno byla otázka několik málo minut, za což jsem byla velmi vděčná. A nyní se již nemusím bát, že když budu mít další problém se zbývajícími dvěma moudráky, že budu cítit velkou bolest. Jsem spokojená a zubní chirurgii v Praze mohu doporučit. Můžete se podívat na náš web, jaké služby nabízíme.

Theme: Overlay by Kaira