Co si představíte pod názvem Ready Made společnost ?

Ready made společnost, pojem který někteří z vás slyší poprvé ale naopak někteří přesně vědí co tento pojem znamená, někteří s tím už mají nějakou zkušenost a někteří naopak. Co tedy tento pojem vůbec znamená ? toť otázka dne.

Ready made společnost (zkráceně také známé jako SPV nebo také v angličtině jako shelf company) Těmito názvy se označuje společnost která už existuje a je zapsána v obchodním rejstříku, s již splaceným základním kapitálem. tyto společnosti ovšem nikdy nevyvíjeli žádnou činnost. Ready made společnosti jsou připraveny k okamžitému prodeji další osobě. Pokud jste osoba která chce ihned podnikat je pro vás koupě právě ready made společnosti nejlepší volba, a to už z toho důvodu že opravdu můžete začít podnikat hnedka. Vyhnete se tak právě již zmíněnému placení základního kapitálu a také se vyhnete zbytečnému lítání po úřadech. Při koupi ready made společnosti dojde k hnedka několika věcem, 1) Jako první se vždy budou měnit požadavky přesně tak jak si řeknete vy, 2) Můžete ihned změnit jméno společnosti, 3) Můžete si i dle své potřeby zvolit způsob podnikání. atd….

Ready schůzka

Takže jakmile podepíšete smlouvu, automaticky se stáváte jednatelem společnosti (můžete poté změnit) a přebíráte veškerou odpovědnost za danou společnost.

Další výhodou RMS (RMS = ready made společnosti) je, že je vhodná jak pro teprve začínající podnikatele, tak i pro ty zkušenější. Takže jak už bylo řečeno díky již předplacenému základnímu kapitálu, po podpisu smlouvy dostanete zcela novou společnost, bez jakýchkoliv půjček, dluhů či exekucí.

Ready schůzka

Označení pro Ready made společnosti http://www.companiesandoffices.cz/ufaqs/co-to-je-spolecnost-ready-made/ – a.s., s.r.o., S.E.

V České republice si můžete ready made společnost, buď koupit nebo zarezervovat a poté počkat na odpověď druhé strany. (ze strany prodávajícího). Pokud se rozhodnete si společnost zarezervovat může se stát že ji nezískáte.

Theme: Overlay by Kaira