Pro hypotéky bez registru si můžete dojít do nebankovní společnosti

Pro všechny podnikatele, kteří se ocitli v nesnázích anebo myslí na zadní kolečka již nyní a přemýšlejí nad tím, co udělají, až se jednou v nesnázích ocitnou, je zde jedna skvělá zpráva. Hypotéka, kterou si můžete sjednat i se záznamem v bankovním či nebankovním registru existuje! Pryč jsou ty časy, kdy na finančním trhu vládly bankovní domy a ty rozhodovaly o tom, kdo svou šanci na úspěch dostane a kdo ne.
peněženka v kapse kalhot.jpg
Dnes jsou na finančním trhu také nebankovní společnosti, a ty mají svá vlastní pravidla, která jsou mnohem vstřícnější. Žádosti o půjčku posuzují případ od případu, a v případě, že se jedná o malý, ale třeba i větší záznam v registru z málo závažných důvodů, tak má vaše žádost o půjčku solidní naději na úspěch. V takovém případě je pro vás připravena hypotéka bez registru, se kterou si můžete půjčit přesně tolik peněz, kolik potřebujete. A od klasické půjčky bez záznamu v registru se liší pouze tím, že budete splácet vyšší úrok, což je samozřejmě přijatelné řešení pro každého, kdo se ocitne v nouzi. Doba splácení je ovšem stejně vstřícně dlouhá, takže si splátky můžete rozložit až na třicet let, nehrozí vám samozřejmě žádné poplatky předem, skryté podmínky smlouvy ani podvodné jednání. Jak je tedy vidět, jedná se o vyloženě výhodnou půjčku.
podávání bankovek.jpg
To jediné, čím se za ni musíte zaručit, je nějaká nemovitost. A můžete si vybrat dle libosti, co použijete jako záruku, od garáže až po rodinný dům či pozemek. Stačí, když budete mít na paměti, že výše půjčky může dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní hodnoty nemovitosti, takže pokud si chce půjčit opravdu mnoho peněz, měla by tomu hodnota nemovitosti odpovídat. Ovšem skvělá zpráva je, že ta nemovitost ani nemusí být vaše – zaručit se za vás svým majetkem může kdokoli druhý, kdo vám důvěřuje, ať už je to někdo z vaší rodiny, z řad přátel anebo kolegů z práce.

Theme: Overlay by Kaira