Antigenní testy s vysokou účinností

Každý rok se na podzim vyskytuje velký počet onemocnění jako je nachlazení nebo chřipka. Poslední dva roky jsme byli svědky, jak se šíří nový typ chřipky, který se rychle rozšířil do celého světa. Nikdo si s ním moc nevěděl rady, protože i přes všechnu snahu se pořád nemoc šířila dál. Nakonec byl vyroben test, který dokázal zjistit, zda člověk nemá onemocnění. Díky tomu došlo k omezení pohybu lidí, kteří nemoc skutečně měli.

testování korony

PCR i antigenní testy všichni známe, protože jsme se s nimi všichni potkávali a museli je podstupovat, a to dokonce pravidelně. I když pandemie ustoupila a celosvětově jsou hlášeny poklesy případů, je pořád třeba být opatrní, protože kdykoliv může docházet k nárůstu případů a znovuzavedení celosvětových opatření. S přicházejícím podzimem už naše média začínají plnit zprávy o tom, že coronavirus opět začíná nabírat na síle. Je možné, že bude opět povinné testování antigenními testy. Proto je dobré mít je v zásobě.

Firma vivadiag pro – ne pro vás má vysoce citlivé testy, které se provádí stěrem z přední strany nosu. Jejich použití je jednoduché.

  • Každý test obsahuje kompletní sadu pro samotestování

Test obsahuje látku, která pomáhá detekovat přítomnost koronaviru

  • Dokáže zjistit onemocnění virem Sars-cov2

Detekuje i variantu omikron, která byla v poslední době nejrozšířenější

  • Test je šetrný

Stírá se pouze přední strana nosu, takže testování nebolí

  • Výsledky jsou rychlé

Výsledek testu vidíte do pár minut

  • Jsou citlivé

Testy dokážou zjistit přítomnost viru až s téměř 100% přesností

antigenní testy

Minule jsme se přesvědčili, že mít doma nějakou tu zásobu testů může být skvělou volbou. Ihned poté, co bylo vládou nařízeno jejich používání, byly téměř všude beznadějně vyprodané. Nyní je ještě možnost si testy zakoupit, kdyby byly potřeba. A i když tuto povinnost zatím znova nemáme, je dobré se testovat například před návštěvou zdravotnických zařízení nebo před návštěvou ohrožených lidí.

Theme: Overlay by Kaira