Čím obdarovat ženu?

Vybírat dárek ženě někdy může být pořádně náročné. Ať už je to vaše manželka, partnerka, sestra či dcera, není vůbec samozřejmé, že máte nakupování dárků pro ni v malíku. V tomto článku naleznete několik tipů na dárky, která ocení snad každá žena.
dekorace u parfému
1) Parfém
Výběr parfému může být poměrně ošidný. Zde je dobré dotyčnou znát lépe, znát její vkus na oblékání, oblíbené vůně, osobnost a obecný styl. Je dobré vědět, zda má radši květinové či dřevité vůně. Lehké květinové či těžší kořenité. Přidáváme ale pár tipů, ze kterých si podle charakteristik jistě vyberete.
· La vie est belle en rose (od Lancome)

Tato vůně je svěží a květinová. Lehoučká toaletní voda se nejlépe hodí na horké letní dny, kdy potřebujete trošku osvěžit.
Vůni tvoří pivoňky, růže, bergamot a santalové dřevo.

Běžná cena se pohybuje kolem 1 369,-


· Black opium intense (Yves Saint Laurent)

Parfémovaná voda pro ženy je velmi výrazná svou orientálností a tajemností. Dokonale se hodí, když vyrážíte na večírek.

Cena se pohybuje okolo 1 400,-· Her blossom (Burberry)

Jemná, lehká, ale jiskřivá a svěží květinová vůně s ovocnými podtóny. Ideálně se hodí pro ženy, které jsou duší divoké a rády porušují pravidla. Hodí se klidně pro celodenní nošení.

Ceny na internetu se pohybují od 500,- výše.


2) Taštička na kosmetiku
Tento dárek je samozřejmě vhodný pro ženy, které se rády líbí a mají zálibu v kosmetice a make-upu. Každá žena ocení možnost se pochlubit elegantní taštičkou či kufříkem na kosmetiku.


· Victoria Secret

Jeden z našich favoritů na celé čáře. Elegantní kufříky a kosmetické taštičky této firmy vynikají nad ostatními. Kufřík obsahuje lehoučké malé madlo na pohodlné nošení a uzavírání na zip. Design pro značku je typický.
· Carla

Mátová elegantní taštička Sue. Má velký skladovací prostor a působí na první pohled jemně a žensky. S takovou taštičkou se nebudeme muset bát vyjít na veřejnost. Velkou výhodou je také sympatická cena pohybující se za produkt okolo dvou set korun českých.
· Dielle

Tohle už je poněkud vyšší level. Nicméně pokud máte ve svém okolí skutečnou milovnici kosmetiky, která se bez svého vybavení neobejde, tohle je dárek pro ni. Nádherný kufřík hořčicové barvy s masivním zipem. Obrovský úložný prostor a výsuvné madlo pro pohodlný transport. Je ale nutné říct, že ta kvalitu je nutné platit, protože tuhle krásku určitě pod jeden tisíc korun nepořídíte.

Kupujte zde:

prstýnek s diamantem

3) Šperk
Obsese pravděpodobně velkého množství žen. A aby také ne! Která nemá ráda obdivné pohledy a pocit, že se téměř blýská ona sama, a nejen její ozdoba. Pokud znáte její vkus, nelze šperkem šlápnout vedle.
· Swarovski

Kdo by neznal šperky Swarovski? Jemné lesklé kamínky, obroušené s nejvyšší precizností. Pokud se šperkem pořídíte také stylovou krabičku, nespletete se.· Pandora

Tuhle značku zná také téměř každý. Je ideální pro „sběratelky“, které již několik šperků od této značky vlastní, ale také pro úplné nováčky, kteří se teprve začali zdobit. Jako dárek ideální.

Theme: Overlay by Kaira