Komoda místo skříně

Volba nábytku do našeho bytu nebo domu bývá vždy nelehká a podléhá jí několik požadavků a samozřejmě i dostatek času na to, rozhlédnout se po tom nejlepším. Často přijde první problém při hledání vhodné skříně, na kterou máme obzvláště vysoké požadavky. Má být nejen prostorná, ale současně i natolik praktická, abychom ji mohli využít opravdu stoprocentně.
Ne vždy se nám však tato představa shoduje s tím, co nám umožní prostory našeho domu, proto je dobré – mít náhradní řešení.
bílý přehoz

Komody jsou na vrcholu

Je pochopitelné, že se v minulosti používaly komody spíše jako malé šuplíky, na uskladnění různých malých předmětů a věcí. Současná doba je poněkud více otevřená a nabízí i širší pohled na to, co může být daleko účelovější, než by se zpočátku mohlo zdát.
Komody jsou vkusné, designově nepřehlédnutelné a moderní bytové doplňky, které poskytují v prostoru místo a nepůsobí zbytečně robustně, takže jsou ve všech ohledech luxusní.
V jejich sortimentu nalezete obrovské množství druhů, od těch nejnovějších výdobytků až po nestárnoucí klasiku nebo dokonce i rustikální styl.
Vybrat si tak hravě a s přehledem můžete nejen z různých druhů, ale i velikostí a barevných provedení. A v neposlední řadě i cenových kategorií.
velká předsíň

Jak to udělat, aby se vše do komody vlezlo?

Tak nějak už ze zvyku nám je známo, jak se oblečení skládá, aby bylo úhledné a vlezlo se nám do skříně. Moderní pohled na to, jak mít ještě úhlednější oblečení ve vaší skříni a přehlednější výběr k tomu, co tam máte, k nám přišel z Japonska. Říká se mu lidově „rolování oblečení“ a má nesmírně pozitivní ohlasy a výsledky.
Komody jsou pro tento typ uskladnění oblečení – naprosto perfektní! Místo klasického skládání vašich triček, nohavic nebo svetrů a mikin do hranatého tvaru, si ho budete rolovat a skládat vedle sebe jako komínky.
Má velkou výhodu v tom, že vaše oblečení nebude nikdy pokrčené, ani na něm nebudou viditelné známky tomu, jak jste ho měli ve vaší skříni poskládané. Pokud tedy vybíráte nábytek, pro uskladnění vašeho oblečení, zkusit můžete i tuto techniku a kouzelný styl, jaký přináší malá a skromná komoda.

Posted in Nezařazené
Theme: Overlay by Kaira