Nové trendy na léto

Jaké barvy jsou letos v kurzu?

V předchozích letech letním měsícům vládly zářivé barvy jako žlutá, oranžová či sytě růžová. V posledních době se však i v tomto ročním období vyskytují spíše tlumené či zemité barvy. Oděv v pastelových barvách vypadá velmi žensky a jemně. Rozhodně tedy neprohloupíte, pokud si pořídíte oblečení a doplňky v krémové, jemně růžové či béžové barvě.

letní šaty

Blondýnkám bude slušet především světle modrá či starorůžová. Naopak brunety a černovlásky by měla sáhnout po oblečení ve fialové a pistáciové barvě. Například šaty fialové Mladá móda budou velmi dobře korespondovat s barvou vašich vlasů. Zároveň vás celkově nádherně zvýrazní, takže jistě nebudete vypadat jako šedá myška.

Co v šatníků rozhodně nesmí chybět?

Základem letního šatníku jsou především dobře padnoucí šaty a kraťasy. Při výběru dbejte na to, aby střih lichotil typu vaší postavy. Vhodně zvolený oděv zakryje vaše nedostatky a vyzdvihne přednosti. Tento rok jsou v kurzu volné a vzdušné šaty, které jsou zároveň velmi pohodlné do letních parných dnů. Šaty můžete ozvláštnit zajímavou kabelkou či botami. fialové šatyZvolit můžete jak obuv na podpatku, tak stylové sandálky.

Při koupi kraťasů si dávejte pozor hlavně na to, aby byly dostatečně dlouhé. V příliš krátkých kraťasech se jistě nebudete cítit pohodlně a sebejistě. Džinové kraťasy se drží v kurzu již několik let po sobě a letos tomu není jinak. Proto se v tomto případě vyplatí investovat i do dražších a kvalitnějších. Tento kousek oblečení je rovněž velmi univerzální a můžete jej libovolně kombinovat. Hodí se k nim například jednoduchá bílá košile, kterou je můžete oživit výraznějšími doplňky. Jestliže ke kraťasům naopak zvolíte krátký top, poté je vhodné outfit doplnit o sako v prodloužené délce, díky kterému bude toto oblečení vypadat velmi rafinovaně a elegantně.

Theme: Overlay by Kaira