Profesionální služby bytového designéra

Bytový architekt přeměňuje sny a touhy klientů ve skutečnost.

Pokud dlouhodobě plánujete přestavbu svého bytu, byť by se jednalo i „jen“ o jednu místnost, doporučujeme vám obrátit se na profesionální služby bytového designéra, který vám poradí natolik, že nebudete věřit svým vlastním očím, jak se jeho zásahem může bydlení zmodernizovat a naprosto změnit. Ale stále tak, aby byla zachováno vaše pohodlí a abyste se i v „novém“ cítili „jako doma“, protože VY budete bydlet v zmodernizovaném bytě či rodinném domku a právě VY byste si měli užívat nového bydlení, které s citem pro vás navrhne interiérový designér.

rekonstrukce plá

Pro první kontakt bytového architekta Praha volte telefonický rozhovor, kde druhé straně sdělíte vaše představy, co chcete modernizovat nebo rekonstruovat, jaké máte plány a jak si představujete časovou osu prací. V neposlední řadě byste si měli naplánovat i maximální výši financí, které hodláte na celkové práce věnovat. Ale stále mějte v zásobě finanční rezervu – to pro všechny případy. Alespoň vás pak nic nepřekvapí. I když – pokud se s designérem domluvíte na přepokládané rekonstrukci a schválíte následně po několika konzultacích plán přestavby, podepíšete smlouvu o dílo, pak vždy sjednanou cenu bytové studio dodrží. Bytový architekt cena je zaručena!

Ale možná vy zjistíte v průběhu rekonstrukce, že by se vám líbilo ještě to či ono, tak proto je vhodné mít ještě menší finanční rezervu, abyste svůj nápad mohli uskutečnit „při jednom“.

odborníci řemeslníci

Připravte se také na to, že každá změna přináší něco nového, a i výhody, a díky profesionální realizaci vašeho interiéru, si zajistíte dokonalý komfort, na který se už těšíte, ale nedokážete si ho zatím představit.

Proto tu je designérské studio, které vám připraví i 3 D vizualizaci, abyste si mohli vaše sny představit mnohem dřívěji, než s nimi bude vůbec započato …. a než se na nich začne pracovat.

Už teď se můžete začít těšit!

Theme: Overlay by Kaira