Originální posezení do dětského pokoje!

Originální relaxační prostor si ozvláštněte tím, že místo křesel použijte sedací vaky a pytle, kterých je velice bohatý výběr. Fantazii se opravdu meze nekladou, jestli se nebojíte něčeho výrazného, můžete svůj obývací pokoj zvýraznit sedacím vakem v neonových barvách, který je snadno omyvatelný, takže bude výrazný, co nejdéle to bude možné. Kromě toho, že vypadá skvěle, tak se na něm také velmi pohodlně sedí a pokud zrovna po obědě nemáte náladu jen sedět, ale trochu si zarelaxovat v leže i ta možnost tu je. Větší vaky mají na sobě popruhy, které je drží v poloze křesílka a taktéž šetří váš prostor. Pokud však tyto popruhy odepnete, otevře se vám nová možnost vašeho bytového doplňku a to úžasná relaxační postel na to pravé lelkování. Nebudete potřebovat ani polštářek, protože náplň pytle vám ho sama vytvoří a možná i usnete.
obrázek fotbalového míče
Pokud už jeden kousek vlastníte, nebojte se dalšího do sbírky. Co tentokrát něco pro vaše nejmenší? Sice se to nezdá, ale i ty stále pobíhající nezastavitelné děti potřebují svůj odpočinkový prostor. Samozřejmě na spánek jim m poslouží postýlka nebo postel. Ale stačí to? Na denní odpočinek, při prohlížení knih nebo chvilkovému klidovému hraní je potřeba mít nějaký trumf v rukávu nebo rovnou sedací vak pro dětičky!
S těmi si výrobci opravdu vyhráli a fantazii se meze nekladou. Chlapeček i holčička si jistě vybere, to, co se mu nejvíce líbí. Sedací pytle pro děti jsou stejně pohodlné, jako ty pro dospělé, ale samozřejmě v menší velikosti.
plyšový medvídek na sedačce
Další jejich výhodou je to, že se lehce omývají a dost vydrží. Děti si z nich udělají pohodlné křesílko pro sebe i své plyšáky a ta nejdůležitější informace hlavně pro vaše nejmenší je ta, že s jejich vzhledem budou naprosto nadšeni. V nabídce naleznete vaky ve tvaru zvířátek a to velkého výběru. Najdete tu třeba lva slona, ale i domácího pejska a další oblíbené zvířecí kamarády. A pokud by ani to nestačilo a máte doma spíše malého sportovce, ideálně fotbalistu jistě mu bude vyhovovat sedací vak ve tvaru kopacího míče, který ho neomrzí ani dalších několik let!

Theme: Overlay by Kaira