Peníze formou půjčky nebo úvěru

To by na světě bylo krásně, kdyby šlo všechno snadno a bez komplikací. To by na tom světě bylo krásně, kdyby všichni mohli mít všechno a neexistovala by žádná byrokracie, to by na světě bylo krásně, kdybychom si mohli jít pro peníze do banky jen tak, přijít hned si sednout, něco jim povykládat tak pět minut, podepsat jednu smlouvu a odejít s plným kufrem peněz.
Přitom to nemusí být tak složité, tak proč si zbytečně komplikujeme život? Proč se zbytečně stresujeme ještě takovými věcmi v dnešní už tak uspěchané době, kdy nikdo nemá na nic čas? Nejdete to vyřešit i jinak? Možná ano, možná ne, kdo ví…

peníz

Pokud sháníte půjčku nebo úvěr, je v tom trochu rozdíl. Pro půjčku si můžete jít naprosto kamkoliv, většinou se totiž za půjčku berou nižší částky, takže Vám je poskytne zřejmě kdokoliv, za to úvěr se bere na spoustu peněz a většinou se ručí nemovitostí. Typickým úvěrem je i hypotéka, berete si ji na dlouhou dobu splácení a jedná se většinou o miliony.

Jenomže v bance mnohdy klienti neuspějí proč tomu tak je? Proč to musí být tak složité? V dnešní době musí banky dodržovat jistá pravidla. Například kontrolují přísně hlídané registry, čili pokud máte záznam, tak nemůžete žádnou půjčku, úvěr ani hypotéku získat. Pak musíte mít dostatečný příjem a mnohdy ani právě tato skutečnost nepomáhá u úvěrů, protože na něj lidé nedosáhnou.

podnikatel

A co nebankovní společnosti? Ty jsme ještě nezmínili. Mají přece mírnější pravidla. Ano, to je pravda, úvěr u nich získáte i přesto, že máte záznam nebo nižší příjmy. Většinou se snaží klientům vyhovět, ale tak, aby všechno bylo v pořádku, a Vy jste měli i na splácení, to si každý poskytovatel půjčky nebo úvěru musí ověřit.

Nezapomíná se ani na podnikatele.

Například americká hypotéka Fahd je určena podnikatelům.

Tolerují se záznamy a dokonce i exekuce. Úvěr mohou podnikatelé splácet až 30 let. Nic se předem neplatí a můžete získat až 70% z hodnoty nemovitosti. Vše navíc vyřídíte velice rychle například během jednoho dne.

Theme: Overlay by Kaira