Stěhování klavíru? S námi je to brnkačka!

Stěhování většinou přináší spoustu starostí a stresu. Zabalit a přestěhovat talíře po babičce ještě není takový problém. Stěhování klavíru, který je velký, těžký a drahý, to je větší oříšek, viďte?? Ale nezoufejte! My z Odnesto.cz vám s tím rádi pomůžeme! Co byste měli a co byste rozhodně neměli dělat? Pojďme se na to podívat, hezky krůček po krůčku! S námi bude stěhování klavíru brnkačka.

Pravidlo číslo jedna zní – nikdy se nesnažte stěhovat klavír sami. Zejména z patra do patra. Víte, ve filmech to může vypadat naprosto jednoduše. V realitě to však může jednoduše skončit katastrofou, ať už se bavíme o újmě na zdraví nástroje nebo dokonce vašem! Stačí jen, aby se klavír uvolnil z popruhů či se jakýmkoliv jiným způsobem stal nekontrolovatelným a neštěstí je na světě!

Klavír

Důkladně si svůj klavír přeměřte a přeměřte i cestu, kudy bude klavír stěhován. Ujistěte se, že se nezasekneme v prvních dveřích, že se všude “vytočíme”. Že nikde nedojde k zakopnutí o odstávající koberec či vystouplý práh. Zkrátka naplánujte pro svůj nástroj i pro stěhující pracovníky tu nejbezpečnější cestu.

Dalším krokem je důkladné zabalení vašeho milovaného nástroje. Pokud se po cestě stane – a stát se to může – že se váš nástroj setká se stěnou, důkladné zabalení zabrání poničení jeho laku. Důkladným zabalením do bublinkové fólie zajistíte, že váš klavír bude stejně blýskavý před jako i po přestěhování.

Pokud se přeci jen rozhodnete zvládnout stěhování klavíru sami, přizvěte si k tomuto odvážnému počinu dostatek silných přátel a stěhovacích popruhů. Klavír je masivní nástroj, který se na šikmé ploše stane ještě těžším, na to je třeba myslet. Proto samostatné stěhování klavíru a dalších masivních kusů nábytku silně nedoporučujeme.

Stěhování

Jak stěhovat klavír Odnesto. Vždy je lepší a bezpečnější si při stěhování klavíru zavolat odborníky. Obraťte se na Odnesto a nechte tenhle těžký úkol na nás. Ve stěhování máme dlouholetou praxi a množství klavírů jsme již bezpečně přestěhovali na jejich nové místo. Svěřte nám i ten váš, ušetříte si nervy, peníze i čas!

Theme: Overlay by Kaira