Virtuální sídlo v Ostravě je možné

Virtuální sídlo v Ostravě https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/, virtuální kancelář. V podstatě to můžete brát tak, že jde o totožnou záležitost jen s trochu jiným pojmenováním. V obou případech jde především o adresu. A ta adresa je velice důležitá věc. Bez ní si nemůžete založit svou společnost s ručením omezením, bez adresy sídla provozovny vám nevydají ani Živnostenské oprávnění.

Virtualita

Obojí tyto záležitosti jsou ukotveny přímo v zákonech, takže se nedají nijak obejít. Nemáte-li svou nemovitost, nebo nejste li tak trochu sebevrazi a sídlo si nedáte přímo na svou adresu, je virtuální sídlo tím pravým a určitě nejjednodušším řešením.

Virtuální sídlo je v podstatě jen pronájem možnosti využívat pevné adresy právnické osoby. Na takové adrese se mohou soustředit desítky firem a živnostníků. Jejich počet není omezený. Všichni tak mají zajištěnu registrační a zároveň i korespondenční adresu.

Kromě vytržení trnu z paty vyřešením zákonné povinnosti s adresou, má majitel virtuálního sídla, kanceláře k dispozici další služby. Tím je myšleno především příjímání veškeré korespondence, která je na tuto adresu směřována Českou poštou, či jiným doručovatelem. Na adresu virtuálního sídla si můžete nechat zasílat nejen písemnosti, ale také různé balíky či podobné zásilky.

Registrace přijaté pošty

Co se týče listovní korespondence, má nájemce možnost využít služby skenování přijaté pošty. Pracovníci přijaté dopisy diskrétně otevřou a naskenují. Vzniklé soubory ve formátu PDF odešlou ještě ten den na elektronickou e-mailovou adresu. Dopisy jsou pak archivovány do doby vyzvednutí adresátem.

Další výhodou pronajmutí virtuálního sídla je bezplatný přístup a využívání zasedacích místností nejen na adrese virtuálního sídla, ale i na dalších adresách v ČR a v Polsku.

Jak se zdá, nemá využívání virtuálního sídla příliš nevýhod. V každém případě stojí za zvážení.

Theme: Overlay by Kaira