Udržte si bezchybný dekolt i po čtyřicítce – víme, jak na to!

Vrásky, pevnost naší pokožky a samozřejmě pružnost našich ňader. To od určitého věku trápí každou ženu. Chcete si prodloužit mládí svého dekoltu, ale nevíte, jak to udělat? Přinášíme vám několik rad, jak porazit věk i gravitaci – můžete tak celý proces ztráty tvaru a pružnosti omezit přirozenou cestou!

podprsenka

1.       Přestaňte kouřit
2.       Dávejte si pozor na nezdravé diety
3.       Choďte rovně
4.       Chraňte se proti škodlivému UV záření
5.       Nezapomínejte na pitný režim

cigareta

Neumíme zastavit stárnutí, ale víme, co všechno nám pomáhá při zpomalování tohoto procesu. Například je potvrzeno, že abychom měly pevné poprsí, musíme mít pevnou a zdravou pokožku. To znamená, že bychom se měly vyhýbat hlavně cigaretám a doutníkům. Ovšem ne jenom tomu. Škodí nám i znečištěné prostředí, výfukové plyny a hlavně auta. Pokud kouříte, častěji se vám tvoří vrásky a vaše kůže také mnohem rychleji stárne.

Pokud jste milovnicí diet a měníte je často a rychle, nejspíš vaše pokožka stárne mnohonásobně rychleji. Proč? Protože nejspíš nedostává pravidelný a vyvážený počet minerálů a vitaminů. Navíc nám diety hodně hýbou s pitným režimem, který mnoho lidí zapomíná dodržovat. Navíc pokud neustále držíte diety a jo-jo efekt se u vás pravidelně projevuje, vaše pokožka ztrácí na elasticitě – a tím samozřejmě více podléhají gravitaci a stárnutí také vaše prsa.

váha

Dokonce i slunce je nepřítelem vaší pokožky, tedy hlavně ty škodlivé paprsky. Používejte krémy na opalování s vysokým UV faktorem hlavně na vaše tváře, ruce a dekolt. Nejenom že slunce škodí naší pokožce, protože ji vysušuje, ale zároveň také naši pokožku dělá starší a také napomáhá ke ztrátě její pevnosti.

Už bylo řečeno výše, že aby kůže byla pevná, je nutné ji správně hydratovat. A to nejenom krémy z vnější, ale také pitným režimem zevnitř. Pijte neslazené čaje, neperlivé nejlépe destilované vody případně slabé kávy.  

Posted in Nezařazené
Theme: Overlay by Kaira