Velkolepá narozeninová oslava

Děti se potěší každé maličkosti. To je neměnná fráze, která se už dlouhé roky uplatňuje v každém ohledu a je zcela pravdivá. Vaše dítě se však snažíte potěšit o něco více a velkolepě, převážně v době jeho narozenin. Tehdy totiž i vaše dítě dobře ví, že se očekává, aby byl tento den jedinečný a přinesl nejen spoustu dárků, ale i zážitků.
Oslava narozenin by tedy měla být součástí jeho velkého dne a aby byla opravdu nepopsatelná, zaměřit byste se měli především na dokonalý výběr místa, kde ji uspořádáte.

narozeninová oslava

Trampolínový svět je neodolatelný

Není nutné zdůrazňovat, jak si všechny děti libují v tom, když můžou vesele hopsat na trampolíně – neomezeně a dlouhé hodiny. Aby se však nemusely v době jejich oslavy (s neobvykle větším počtem dětí) předhánět o to, kdo si zaskáče jako první, zvolte pro nich místo, kde jich je dostatek.
V JumpParku na vás čeká velký areál, ve kterém si přijdou na své i rodiče malých uličníků, kteří jich na oslavu doprovodí.
Tento trampolínový park je výjimečný tím, že je zcela bezpečnou a hravou aktivitou pro všechny věkové kategorie. Děti si můžou v průběhu oslavy odskočit od slavnostní tabule k trampolínám, na kterých můžou libovolně dovádět nebo jim můžete poskytnout služby profesionálního trenéra, který jich naučí, jak správně, bezpečně, ale i radostně skákat.

  • Tento trenér vám bude rovněž k dispozici i v průběhu příprav vaší narozeninové oslavy a dokonale zaměstná všechny děti tak, abyste si mohli i vy dospělí na chvíli odpočinout.

narozeninový dort

Občerstvení a pití

O zábavní program bude sice postaráno, ovšem pořádná oslava se zcela jistě neobejde bez dobrého pití a něčeho malého k občerstvení. Pokud máte zájem, můžete si přinést vlastní dort, který si později všichni vychutnáte v prostorech tohoto areálu.
Rovněž tak můžete využít nabídku dětského šampaňského nebo jakéhokoliv sladkého pití, které děti milují. O drobné občerstvení, které děti tolik vyhledávají nebude nouze, takže nemějte obavy z toho, že děti spokojené nebudou. Právě naopak! Na jejich tvářích a především na šťastném úsměvu vašeho oslavence v okamžiku poznáte, že jste pro něho a jeho kamarády připravili oslavu ve velkém stylu.

Theme: Overlay by Kaira