Kvalitní přípravky, na které se můžete spolehnout

Dobře víte, že bazénovou vodu je potřeba pravidelně ošetřovat. Převážná většina majitelů koupacích zařízení využívá k úpravě bazénové vody chlor. Chlorové přípravky jsou určeny k dezinfekci bazénové vody a zbavují ji mikrobů a bakterií, které by mohly způsobovat problémy v podobě řas. Bez tohoto ošetření to prostě nejde. Jenže v dnešní době existují nejrůznější kožní onemocnění, alergie, ekzémy a podobné zdravotní problémy, kvůli kterým někteří lidé nemohou do vody ošetřené chlorem.

plavec

Také se stává, že někteří lidé trpí nesnášenlivostí chloru. Ale všechny tyhle problémy neznamenají, že se musíte vzdát koupání ve Vašem domácím zahradním bazénu. Dnes již totiž existuje tak zvaná bezchlorová chemie. Mezi základní přípravky bezchlorové chemie patří kyslíkové tablety. Tento přípravek používáte stejně jako běžný chlorový – prostě je jen vložíte do dávkovače nebo do plováku a necháte je volně rozpouštět ve vodě a ony už se postarají o dokonalé ošetření vody.

Kyslíkové tablety jsou založeny na bázi aktivního kyslíku, ošetřují bazénovou vodu stejně jako chlorové ovšem bez chemického zápachu chloru a také bez toho, že by měnily nějak jinak vlastnosti vody. Jde o přípravek, který se postará o čistou bazénovou vodu a přitom je vhodný právě pro plavce s citlivější pokožkou. V naší nabídce najdete tyto tablety jak v provedení mini pro menší koupací zařízení, tak v provedení maxi pro velké bazény.

trysky

Pokud neradi používáte tabletové přípravky, můžete zvolit tekutý aktivní kyslík nebo krystaly. K urychlení a zlepší funkce této bezchlorové chemie, je možné využít přípravku zvaného aktivátor, který taktéž naleznete v naší nabídce. Samozřejmostí je, že kromě bezchlorové chemie, u nás pořídíte i klasickou chlorovou bazénovou chemii a také si vyberete z velkého množství bazénového příslušenství. Tak přijďte k nám a využijte našich skvělých produktů a i Váš bazén bude mít dokonalou péči.

Theme: Overlay by Kaira