Vlček Jan – profesionál

Pokud zvažujete pořizování fotek do rodinného alba, je třeba si uvědomit, že pokud chcete mít krásné vzpomínky na dané období, fotky by měly být kvalitní a ne nějaké amatérské z mobilu. Proto jsem se rozhodla, že vám dnes představím fotografa v Ostravě, který je naprosto úžasný.

Fotograf Jan Vlček nabízí své služby jako fotograf. Když se podíváme na jeho stránky vlcekjan.cz, můžeme si jako první všimnout nádherně propracovaného webu s jeho porfoliem fotek, které se po nějaké době střídají.

Můžete zde najít jeho portfolio. Fotí všechno, na co si vzpomenete – děti a rodinu, miminka, novorozence, těhotenské fotky, reklamy, produktové fotografie, reportáže nebo tabla a školní fotografie.

kvetouci_pelynek

Pokud rozklikneme jakékoliv z porfolií (třeba těhotenské fotografie), můžeme si všimnout, že všechny fotografie v sobě mají nádhernou přirozenou atmosféru, kterou Jan Vlček dokáže opravdu skvěle zachytit a zvěčnit.

Na jeho fotkách je vidět, že svou práci (tedy focení) opravdu dělá s láskou a je v tom i špička a profesionál. Nenašla jsem na webu fotku, která by se mi nelíbila nebo mě emočně nedojala.

Většina jeho fotek mě opravdu chytla za srdce a to se opravdu často nestává. Je to prostě nádhera.

lak na nehtech na rukou

Všechny fotky mají své kouzlo a jakousi zvláštní nádhernou atmosféru, která vyzařuje a sálá z fotek. Dokáže nádherně zvěčnit pocity, které lidé zrovna prožívají a to je právě na focení to důležité.

Pokud byste tedy chtěli nějaké nové fotografie do rodinného alba a stále nemůžete najít fotografa, určitě všemi deseti doporučuji Jana Vlčka, protože se ve svém oboru opravdu vyzná.

Jako profesionální fotograf působí Jan Vlček od roku 2010 a to už je řada let, které svému nadšení opravdu úspěšně věnuje.

Pokud tedy ještě stále nad touto nabídkou váháte, neváhejte a objednejte se k Janu Vlčkovi na focení. Určitě nebudete litovat a ještě si spolu s nádhernými dojmy a pocity odnesete krásné fotografie.

Theme: Overlay by Kaira