Vrhněte se s námi do hubnutí!

Mnohými lidmi dlouho očekávané léto konečně dorazilo a můžeme se už slunit a vystavit své tělo na odiv sluníčku. Ale někdo se jen tak vystavit nechce, i když by rád. Právě i doba koronavirová se na našich tělech podstatně podepsala. Zůstali jsme „uvězněni“ doma, do zaměstnání většina lidí docházela nepravidelně, maminky zůstávaly na ošetřovačkách a staraly se o dítka školou povinné. Bohužel i hodně lidí o svou práci přišlo a propadali depresi, kterou zajídali velkým množstvím jídla. A co se stalo? Národ začal pomalu a pozvolna tloustnout.

moře radost

Kdo si nedával pozor, snadno propadl většímu množství jídla, které se ovšem podepsalo na našich tělech formou obezity a nežádoucích tukových polštářů. Ale ani jste nemuseli více jíst, jedli jste stejné množství, jako když jste chodili do zaměstnání, ale bohužel hodně ubyl aktivní pohyb a tělo se začalo obalovat nadbytečnými kilogramy. Zpočátku jsme to ani nevnímali a když už jsme zavnímali, bylo leckdy pozdě. Navíc tělocvičny, posilovny, fitka, bazény – vše bylo pro klienty zavřené, sportovat jsme nemohli a málokdo se v této chladné a omezené době donutil sám cvičit doma nebo běhat a udržovat své tělo v kondičce.

břišní tuk

Ale nic není ztraceno! Známe cestu, jak z toho ven a ani vás to nebude bolet!

S naší Ketomix dietou nastartujete tělo do stavu zvaný ketóza, kdy tělo samo začne spalovat za pomocí štěpení tukových buněk – uložené tukové zásoby. Jak? Zcela jednoduše. Je ovšem třeba i vaší spolupráce. Nic není náhoda a nic se neděje samo od sebe. Především vy sami musíte chtít něco změnit, naučit se jiným stravovacím návykům. Je to někdy pro někoho složité, když se léta stravuje nezdravě, ze dne na den obrátit svůj život vzhůru nohama. Alespoň to tak někomu může připadat. Ale ujišťujeme vás, že nic není takové, jak se zdá. Důležité je ovšem se rozhodnout a CHTÍT jíst jinak. A my vám pomůžeme. Radou, zdravým složením jídelníčku, podporou.

Theme: Overlay by Kaira