Kvalitní teleskopické lišty i pro rozvodné skříně

Teleskopické lišty jsou důležitým prvkem, kterého praktické využití najdete v konstrukcích zásuvek a různých výsuvných systémů. Aby jejich využití přineslo rozsáhlý komfort a širší rozsah využití, tak si můžete vybírat z různých druhů, které co nejlépe uspokojí konkrétní individuální potřeby.
Jsou to tedy lišty s výsuvem částečným, plným nebo extra. Jejich dodání je možné se zarážkami a to včetně zabudovaného zámku. Pro snadnější údržbu si můžete vybrat také lišty, které se nechají rozpojit a zase znovu spojit.
Aby byl výběr ještě víc rozmanitý, tak si také můžete vybrat z různých druhů materiálů jako hliník, ocel nebo nerez. Vybrat si můžete také různé druhy montáže.

rozvodová skříň

Různé možnosti aplikací

Vysoce kvalitní lišty díky různým možnostem výběru mají také rozmanité možnosti využití. Robustní prvky, které vám budou sloužit dlouhodobě a splní vaše očekávání.
Teleskopické lišty je tak možné dle druhu využít na takové záležitosti jako jsou zásuvky, lineární vedení, rozvodné skříně, nábytkové kování, kolejnice pro údržbu a mnoho dalších možností využití.
Právě u rozvodných skříní samotní pracovníci panelových systémů uvítají praktičnost, díky které se k rozvaděči dostanou snadněji a bezpečněji. Můžete si tak vybrat varianty s částečným nebo úplným výsuvem a využít můžete také varianty extra.

technologie

Všechny lišty jsou již při samotné výrobě ošetřeny mazivem, které je ochranou při vysoké zátěži. Díky tomu je zajištěný nejen bezproblémový chod, ale také dlouhá životnost.
Díky těmto kvalitním produktům si zajistíte veškerý komfort při využívání dalších záležitostí a hlavně snadné a rychlé ovládání. Díky variantám, které jsou vhodné pro vysoké zatížení, jsou vhodným řešením pro různé celky zařízení.
Velkou výhodou u těchto komponentů je také snadná a rychlá montáž. Je možné montování na kolmo, plocho či typ gilotina.

Theme: Overlay by Kaira